PROJEKT Senior

K našim klientů přistupujeme individuálně.

Nabízíme ubytování seniorům a zajišťujeme veškeré služby pro jejich pohodlí, bezpečí a zdravotní péči. 
 
Projekt je ideální pro seniory, kteří jsou soběstační, ale nechtějí být samy. Trápí je výdaje za bydlení, nebo chtějí odlehčit s denními povinnostmi jako jsou úklid, nakupování, vaření či návštěvy lékařů.
 
Klienti si mohou zvolit, jak chtějí trávit svůj čas. Lokalita Centra nabízí  bohatou občanskou vybavenost: obchody, MHD, restaurace a hospůdky, ale také lesík v blízkosti Lhoteckého potoka. 
Ideální lokace rezortu kousek od přírody a přitom kousek do města zabezpečí klientům, že nejsou mimo dění a přitom mohou aktivně odpočívat při procházkách a výletech. 
 
Projekt je určen lidem, kteří jsou relativně soběstační a nepotřebují nepřetržitou sociální a zdravotní péči.

Apartmány 

ubytování a služby

Ubytování apartmánového typu. nabízíme  formou klasického pronájmu s možností čerpání služeb. Například donášku nákupů, zajištění stravy, praní prádla apod. Využívání těchto služeb může klientům výrazně usnadnit denní život a dopřát jim tak více prostoru pro jejich záliby. Využívání služeb není podmínkou pro pronájem apartmánu. 
 
Každý apartmán má samostatný vstup a skládá se z prostorné předsíně, dvou pokojů, které lze upravit na ložnice nebo ložnici a obývací pokoj, a sociálního zařízení. 
 
V každém patře, které je vyčleněno pro Projekt Senior, je společenská místnost s televizí a kuchyňka. V objektu je kavárna, restaurace s jídelnou, kde jsou připravovány snídaně, obědy, večeře a svačiny. Najdete zde ordinaci praktického lékaře, zubaře, rehabilitační středisko...
 
Klientům nabízíme individuální přístup a řešení dle jejich možností.

O projektu: 
Ve spolupráci s Městskou částí Prahy 12 jsme spustili projekt Senior, který má ulehčit starším občanům, kteří řeší problémy s  bydlením. Rezort TVM Tower nabízí bezpečné zázemí s kompletními službami. 
 
Služby resortu: 
recepce, úklid, praní prádla, strava (až 5x denně), asistenční služby - doprovod k lékaři či na úřad
 
Ceník služeb: 
Poplatek za služby rezortu je závislý na množství odebíraných služeb. Základní cena je 5 500 Kč za měsíc na lůžko. Cena celodenního stravování 170 Kč zahrnuje snídani, oběd, večeři a dvě svačiny včetně nápojů podávaných během jídla. 
 
Přijetí do rezortu: 
Spojte se s námi a rádi Vám rezort ukážeme. Individuálně řešíme i možnosti  financování vašeho pobytu u nás. 

Typy apartmánů: 

  • Dvoulůžkový apartmán s obývacím pokojem a vlastním sociálním zařízením.

Soukromí a komfort i pro náročné klienty. 

  • Jednolůžkový pokoj – společné sociální zařízení pro dva pokoje. 

Dostatek prostoru pro odpočinek i aktivní část dne. 

  • Dvojlůžkový pokoj – společné sociální zařízení pro dva pokoje. 
Výhodná ekonomická varianta pro ty, kterým nevyhovuje samota. 
 

Další informace k Projektu poskytne: 

Tomáš Spěvák
tel.: 724 009 018