▸ Aktuality   ▸  

15. 06. 2017

Červen v resortu…

V červnu jsme se domluvili na užší spolupráci s Vysokou školou finančně správní a od 1. září 2017 budou v resortu TVM Tower otevřeny vysokoškolské koleje právě pro jejich studenty. Již nyní začínáme s rekonstrukcí a úpravou vybavení jednoho z pater resortu TVM Tower, aby vyhovoval studentům z výměnného programu Erasmus. Budoucí projekt počítá s tím, že studentům VŠFS bude postupně vyčleněno několik pater.

V delším horizontu je v našem hledáčku vybudování ubytování pro seniory. A to hned ve dvou variantách: seniory, kteří vyžadují celodenní péči. A pak ty, kteří nejsou závislí na fyzické pomoci svého okolí, ale potřebují pomoci s ekonomickou stránkou své existence.

Tato část si rozhodně zaslouží mnohem více pozornosti a důsledné přípravy, a proto jsme začali zpracovávat podnikatelský záměr a zahájili jsme diskuze s třetími stranami. Oslovili jsme partnery, kteří dokáží ve spolupráci s námi zajistit péči a organizaci projektu.“

Také pracujeme na revitalizaci okolí budovy. Chceme zeleni, která patří k budově, a za dobu 30 let vytvořila husté porosty a tmavá zákoutí, dopřát náležitou a pravidelnou péči. Věříme, že i tato úprava vzhledu okolí přispěje k naší harmoničtější integraci v lokalitě. Hledáme do svého týmu dva nové správce, kteří by měli na starosti právě úpravu zeleně v okolí resortu.