▸ Aktuality

Aktuality

29. 10. 2018, 23:17

Alzheimer centrum - aktuálně

V polovině měsíce října 2018 jsme dostali odpověď k naší žádosti, kterou jsme směřovali na Magistrát hlavního města Prahy.   Žádali jsme o souhlas majitele budovy, tedy Magistrát, vybudovat až v šesti patrech rezortu TVM Tower centrum pro pacienty trpící Alzheimerovou chorobou. Odborné zařízení by mělo být provozováno Alzheimer centrem, se kterým jsme uzavřeli memorandum o spolupráci již začátkem tohoto roku.

Oddělení magistrátu pro využití a správu objektů odboru hospodaření s majetkem nás informovalo, že naše žádost byla projednána na Radě hl. města Prahy a bude dále posuzována a předložena k odborné ekonomické analýze Komisi Rady hl. města Prahy.


28. 10. 2018, 10:19

J.V. Myslbek - TVM Tower podporuje fotografickou soutěž

Na konci léta byla vyhlášena fotografická soutež pro mládež od 13 do 18 let, ke které jsme se rádi připojili. Předmětem soutěže se stalo připomenutí umění jednoho z nejvýznamějších českých sochařů. Rádi podpoříme motivaci mládeže najít si cestu za uměním a dílem J.V. Myslbeka. 

Soutěž je možné sledovat na Istagramuhttps://www.instagram.com/stopyjvm/ 

 


05. 10. 2018, 12:36

Učňovská restaurace připravuje kuchařskou show

Rádi podpoříme akci, na které se Vám představí učňovská restaurace, kterou najdete v TVM Tower v 1.patře. Restaurace si pro návštěvníky připravila ochutnávku jídel, představení učebního oboru i kuchařskou show. Roadshow proběhne od 11 do 18 hod. v prostoru před supermarketem Billa - OC Labe. 

Více o akci najdete na stránkách restaurace.  


22. 08. 2018, 10:17

Vysokoškolské koleje v TVM Tower

Podařilo se nám navázat spolupráci s jedenácti univerzitami, jejichž studenti mohou využívat naše ubytovací prostory. Nejvýznamnější podíl ubytovaných studentů u nás má nyní Vysoká škola finančně správní. Ale od září 2018 rozšiřujeme koleje o další dvě patra pro studenty České zemědělské univerzity.

Studentské apartmány jsou umístěny ve vyšších patrech naší budovy a mají krásný výhled. Studenti mohou využívat také společnou studovnu, kde je dostatek prostoru ke studiu i odpočinku.

Bližší informace k ubytování studentů poskytne: 

Ing. Richard Unruh, Co-ordination Manager
International Student Residence TVM Tower
tel.: +420 777 786 784, e-mail: richard@unruh.cz


01. 07. 2018, 16:29

Napsali o nás

Přehled článků a informací k rezortu TVM Tower, které se o nás  objevily v tisku, na internetu nebo televizi...

19. 06. 2018, 12:44

Ateltický trojboj medvěda Rakáčka

Včera - 19. června 2018 jsme se rádi podíleli jako sponzoři na atletickém klání, které pořádala Základní škola Rakovského. Ve sportovním areálu RAK, proběhl 1. ročník Atletického trojboje medvěda Rakáčka. Účastnili se žáci prvních a druhých tříd základních škol Prahy 12. Vyhrát mohli jen ti nejlepší, ale rádi jsme připravili ocenění pro všechny zúčastněné. 

Závodníkům jsme kromě medailí a cen poskytli i balené vody a celou akci jsme i ozvučili. 

Věříme, že si to užili jak závodníci, tak organizátoři celé akce. Gratulujeme vítězům a už se těšíme na 2. ročník! 


28. 05. 2018, 09:38

Schůze, semináře, workshopy

V TVM Tower nabízíme prostory vhodné pro pořádání seminářů, workshopů nebo schůzí. Máme sál, který je ideální pro schůze SVJ. Pokud má SVJ  navíc sídlo v Praze 12 bude mu poskytnut tento prostor zdarma. Po dohodě můžeme zajistit i ozvučení či občerstvení, které připraví Středisko praktického výcviku Vinohrady s.r.o.

Pro objednání volného termínu prosíme, kontaktujte: sprava@tvmnet.cz 


19. 04. 2018, 22:35

Duben v resortu…

 Na konci dubna na chvíli přerušíme provoz v restauraci, dochází totiž ke změně dosavadního provozovatel restaurace. Nově u nás budou vařit mistři odborného výcviku ze Střediska praktického vyučování Vinohrady s.r.o. Středisko bude nejenom nově zajišťovat provoz restaurace, ale od září 2018 otevře v budově i učebny pro učební obor: Kuchař - číšník a Stravovací a ubytovací služby.


02. 03. 2018, 19:54

Březen v resortu…

Vyhodnocení soutěže: "Praha 12 očima dětí"

Březen u nás začal slavnostně a rozdělováním dárků. Došlo k předávání cen vítězům, u kterého nám pomáhala i Mgr. Iveta Němečková z Městské části Prahy 12, vedoucí odboru školství, kultury a vzdělávání. 

Děkujeme ještě jednou všem soutěžícím. Jejich obrázky vyzdobí naši budovu a pomohou dobré věci. 

Obrázky a fotografie z předání naleznete zde nebo na stráknách oceněných škol

 


28. 02. 2018, 23:54

Únor v resortu

A máme tady vítěze naší soutěže pro třídní kolektivy Prahy 12. Parta 17 dětí ze 4.B (ZŠ Rakovského), která se pustila do namalování velikánského obrazu stromů a sedmnácti pohledů na místo, kde bydlí a chodí do školy. 

Vidí Modřany jako místo plné stromů, květin, parků, hřišť, ptáků a dokonce i zvěře. Cítí se tu jako v ráji a Vltava jim připomíná moře. Je to krásná dětská fantazie. A pro nás dospělé je skvělá zpráva, že tu děti bydlí rády i když ve skutečnosti se vlny po Vltavě rozeběhnou jen za parníkem. 

GRATULUJEME!